Ilmailufoorumi
Ilmailufoorumi => Off-Topic – Huumoria löysäpipoisille => Aiheen aloitti: Toma - joulukuu 12, 2009, 20:29:40
Jos on tylsää ja ei tiedä mitä tekisi niin voitte kokeilla juuri virittämääni ilmailuversiota suositusta lastenpelistä nimeltä hirsipuu - hangman
http://www.ilmailu.org/index.php?option=com_wrapper&Itemid=104 (http://www.ilmailu.org/index.php?option=com_wrapper&Itemid=104)
kaikki sanat liittyvät jollain tavalla ilmailuun. Nopeimmat arvaajat voivat liittää itsensä kunniakkaiden tietäjien joukkoon.
Eli kuten varmaan jo arvasitte niin nopeus on valttia, toisena tulee väärin arvauksien määrä. Molemmat kun pitää pienenä
niin ollaan hyvällä mallilla. Onnea tehtävään, pitäkää pää kylmänä, hiirikäsi nopeana ja kone ilmassa.